Poniedziałek, 25.5.2020
Name days: Grzegorz / Magda / Mariusz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W związku ze zbliżającym się wakacjami, nasze przedszkole odwiedził Pan policjant, który przybliżył przedszkolakom: zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji. Nasz gość zaprezentował również swój strój oraz wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej pracy. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły panu policjantowi podziękowanie za dobre rady oraz współpracę z naszym przedszkolem.

Serdecznie dziękujemy panu Michałowi Polowczykowi za cenne wskazówki i poświęcony nam czas.

Beata Arshad

Galeria Zdjęć