Czwartek, 13.8.2020
Name days: Elwira / Diana / Helena
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

„W Tobie jest światło”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

18 grudnia, już po raz drugi, do naszego przedszkola zawitało Betlejemskie Światełko Pokoju – znak braterstwa, jedności i pokoju. Leśne Skrzaty- zuchy z zaprzyjaźnionej 13 Gromady Zuchowej wraz ze swoją drużynową druhną Samantą podzieliły się nim  z naszymi przedszkolakami. Dzieci miały okazję poznać historię i główne założenia tej wyjątkowej akcji, której tegoroczne   hasło   brzmi: „W Tobie jest światło”.

Gorąco dziękujemy harcerzom i zuchom za pamięć i obdarowanie nas światełkiem, które zostało przywiezione 17 grudnia z Poznania przez skalmierzyckich harcerzy.

Galeria Zdjęć