Sunday, 18.4.2021
Name days: Alicja / Bogusław / Barbara
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

"Zimowa przyroda i ja"- rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
.....Przyszła zima biała, 
śniegu nasypała
ulepiła bałwanki,
rozstawiła śnieżne zaspy by ozdobić świat.....
 
W tym roku zima oczarowała nas pięknem białego puchu pokrywając nim całe miasto i malując mroźne obrazy na szybach. Mogliśmy wyciągnąć z ukrycia nasze sanki, narty i wyruszyć na poszukiwanie przygód w otoczeniu zimowej przyrody.
Zainspirowane taką zimową aurą zorganizowałyśmy w naszym przedszkolu w ramach realizowanej innowacji "Jarzębinkowa przyroda w czterech porach roku", konkurs fotograficzny dla rodziców i dzieci "Zimowa przyroda i ja". Nasz konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nim udział 52 przedszkolaków, a nadesłane zdjęcia prezentowały piękno zimowej przyrody, ale również pomysłowe i bezpieczne zabawy na śniegu wspólnie z rodzeństwem i rodzicami. Tak spędzony wspólny czas to nie tylko dbałość dzieci o ich kondycję i zdrowie, ale miłe chwile spędzone z rodzinką w kontakcie z naturą.
Dlatego serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i nadesłanie zdjęć na nasz konkurs. Gratulujemy wszystkim uczestnikom niezwykłej kreatywności i pomysłowości w doborze tematyki zdjęć.
W naszym konkursie I miejsce zdobyło zdjęcie "Czy ktoś widział ptaszka?" Laury z grupy "leśna polana", II miejsce zdjęcie "Jak smakuje śnieg?" - Jakuba z grupy "konwalie", III miejsce  zdjęcie Franciszka z grupy "słoneczka". Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.
Życzymy dalszych wspaniałych zdjęć już w otoczeniu wiosennej przyrody.
Aneta Stodolska
Monika Mikołajczyk
Monika Rybak1 miejsce- Laura Książek- grupa Leśna Polana
2 miejsce- Jakub Macniak- grupa konwaliowa

3 miejsce- Franciszek Bartoszewicki- grupa słoneczna

grupa borowikowa

grupa jagodowa

grupa jaworowa

grupa konwaliowa

grupa leśna polana

grupa orzechowa

grupa poziomkowa

grupa słoneczna


Galeria Zdjęć