Wtorek, 22.10.2019
Name days: Filip / Loda / Marek
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

VIII Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Zawody znane i lubiane"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Przez cały rok szkolny realizujemy w przedszkolu tematykę mającą na celu przybliżenie nam wiedzy o zawodach. Poznaliśmy już wiele profesji na żywo, przychodzili do naszego przedszkola goście i my także odwiedzaliśmy różne miejsca i osoby wykonujące dany zawód. A teraz spotykaliśmy się na scenie, recytowaliśmy i z podziwem słuchaliśmy o zawodach…

26.03.2019r. odbył się VIII Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Zawody znane i lubiane" organizowany przez Przedszkole w Ociążu.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci 4-letnie: Hania Misiak z grupy  borowikowej

6-letnie: Szymon Śrama z grupy leśna polana, Jakub Wesołowski z grupy słonecznej.

To piękne wtorkowe wydarzenie sprawiło wszystkim uczestnikom ogromną radość, zarówno tym na scenie jak i na widowni. Mogliśmy poczuć wiele emocji,  zobaczyliśmy dzielnych wykonawców. Oni naprawdę pokazali wielką odwagę, talent, wrażliwość i pokonali barierę tremy. To wielki wyczyn dla małego dziecka, stanąć samemu przed tak liczną widownią. Był to profesjonalny konkurs recytatorski, więc nie obyło się bez dyplomów, nagród za piękne występy dla małych uzdolnionych przedszkolaków.

Gratulujemy z całego serca wszystkim wykonawcom!


Galeria Zdjęć