Czwartek, 21.1.2021
Name days: Agnieszka / Jarosław
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Składamy świąteczne życzenia

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„Razem na święta”

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, bliskości, miłości i wzajemnej dobroci. Jest to czas, w którym pamięta się nie tylko o najbliższych, ale także o tych, którzy najbliżej mieszkają.

Nasze przedszkole wzięło udział w ogłoszonej przez MEN akcji „Razem na święta”. W ramach tej akcji przedszkolaki z kilku grup wykonały kartki świąteczne i ułożyły do nich życzenia. Starszaki wyruszyły z tymi kartkami na spacer w okolicy przedszkola i wrzucały swoje dzieła do skrzynek pocztowych sąsiadów naszego przedszkola. W ten sposób dzieci chciały sprawić innym przyjemność i podzielić się radością ze zbliżających się świąt. Mamy nadzieję, że to im się udało.

Galeria Zdjęć