Sunday, 15.12.2019
Name days: Celina / Ireneusz / Euzebiusz
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 1 Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają”.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wizyta świętego Mikołaja, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Dla naszych przedszkolaków tym szczególnym dniem była sobota 2 grudnia. Oczekując upragnionego Gościa dzieci wraz z rodzicami aktywnie uczestniczyły w zabawach, do których zapraszał Elfik oraz Śnieżynka. Była śnieżna zawierucha, rzucanie śnieżkami, przeciąganie liny oraz taniec dla Świętego Mikołaja. Po zakończonej zabawie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które świadczyły  o tym, że zbliża się nie kto inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Mikołaja – troszkę zawstydzone. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości dzieciom i dorosłym.  Chodzi tu o radość ze wspólnego działania, zwłaszcza, że święta są czasem szczególnym, kiedy bardziej niż zwykle zwracamy uwagę na rodzinne więzi i radość z przebywania w towarzystwie bliskich nam osób. 

Serdecznie dziękujemy RADZIE RODZICÓW za przygotowanie i organizację doskonałej imprezy rodzinnej. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Hanna Kubicka

Chcesz obejrzeć więcej zdjęć - kliknij tutaj.Galeria Zdjęć